Oriflame – zajímavá práce, pěkný výdělek

Budování vlastního obchodu Oriflame

Nejrychlejší a nejlepší způsob, jak dlouhodobě a stabilně zvýšit své příjmy, je nabídnout dalším osobám, aby se staly členy tvé skupiny a těšily se ze společných úspěchů.

Zvi ostatní, aby se také stali poradci – a pracuj na svém postupu

Tím, že zveš ostatní aby se připojili k Oriflame, si vytváříš svou skupinu poradců, kteří používají a prodávají výrobky Oriflame – a také si budují své vlastní skupiny. Jejich dalším rozvojem získáváš určité procento z celkového prodeje své skupiny.

Jak získávat nové poradce?

Ve svém telefonním seznamu každý máme spoustu kontaktů, které nevyužíváme. Zkus nabídnout ČLENSTVÍ všem, zjistíš, že se registrují i ti, do kterých bychom to nikdy neřekli. Stačí se jenom zeptat. A když nevíš, můžeš se zeptat „zástupnou“ otázkou: znáš někoho, kdo by chtěl využívat členství v Oriflame?

Výdělek s Oriflame CZ

Příklad:

Ty k Oriflame přivedeš 5 lidí, ti přivedou 5 lidí, kteří také přizvou 5 lidí.

Ty + 5 + 25 + 125 = 156 kosmetických poradců.

Kdyby každý z těchto poradců podal objednávku za 2 088 Kč, ty si vyděláš zhruba 18 800 Kč každé tři týdny neboli 32 0000 Kč za rok. Tím by jsi se kvalifikoval na titul Direktor.

 • Získávání nových poradců je stejné jako získávání nových zákazníků.
 • Promluv s každým, koho znáš, a nabídni mu možnost zapojit se.
 • Poděl se o svou radost z práce, o své zkušenosti a úspěchy.
 • Zdůrazni možnost využívání okamžitého zisku plynoucího z cenového rozdílu ve výši 30% z nákupní ceny výrobků pro kosmetické poradce.
 • Vysvětli výhody osobní a časové nezávislosti.
 • Zdůrazni, že prodávat výrobky Oriflame je zábavné a jednoduché.

Předem nikoho nevylučuj, tví první poradci s největší pravděpodobností vzejdou z řad spokojených zákazníků. Rozvoj skupiny bude záviset na rozvoji tvé schopnosti získávat doporučení. Jde o to, aby jsi se nikdy nezapomněl/a zeptat: „Znáš někoho, kdo by chtěl zkusit pracovat pro firmu Oriflame a kdo má důvod vydělávat peníze?“ Buď pozorný/á a stále hledej potencionální poradce, aby se tvá skupina a tím i tvé příjmy zvětšovaly. Uvědom si, že jim nabízíš činnost, kterou se sám/a zabýváš.

Jak ještě najít nové poradce?

 • inzercí
 • na chatu
 • facebook
 • vlastní internetové stránky
 • stávající zákazníci

ORIFLAME AKTUÁLNÍ KATALOG 8/2020
(platnost 19.5. – 8.6.)

Oriflame aktuální katalog

Skvělý pocit i vzhled díky NovAge
a Wellness Oriflame

NovAge a Wellness Oriflame
Chceš se každý den cítit a vypadat skvěle?
Spolehni se na produkty NowAge a Wellness by Oriflame. V katalogu Oriflame najdeš spoustu skvělých nabídek z této kategorie. Dobře totiž víme, že o krásu je důležité pečovat nejen zevně, ale i zevnitř.
Zakoupením jakékoliv sady NovAge se automaticky zapojíš do programu Úspěšný start Oriflame.
NovAge Oriflame nabízí sérii vědecky vyspělých řad péče o pleť vyvinutých tak, aby zpomalily a redukovaly proces stárnutí pleti. S NovAge si můžeš užívat mladistvou, viditelně zdravou pleť v každém věku, a to již od prvních známek stárnutí.
S produkty Wellness by Oriflame tě provedeme světem zdravého stravování a doplňků stravy, nabídneme ti vysoce kvalitní přírodní produkty, které byly vyvinuty švédskými světově uznávanými specialisty. Nabízíme ti také doporučení pro životní styl, se kterým budeš žít delší, šťastnější a zdravější život.

zdroj: Oriflame