Oriflame – zajímavá práce, pěkný výdělek

Prodej se ziskem Oriflame

Ukazovat katalog Oriflame je snadné!

Začít můžeš okamžitě. Nemusíš mít žádné předchozí zkušenosti s prodejem – většina kosmetických poradců Oriflame ve skutečnosti nikdy v prodeji nepracovala. Stačí nadšení pro to, co děláš.

Hranice výdělku není nijak omezena!

 • Pravidelně budeš mít v rukou úžasný prodejní nástroj – nový katalog. Je plný nových, neodolatelných nabídek a výrobků.
 • Nezapomeň, že 30% rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou každého výrobku je tvůj okamžitý zisk!
 • Ukaž katalog svým známým, přátelům, příbuzným, kolegům a sousedům… Dej katalog těm, které nadchne a požádej je, aby i oni ukázali katalog svým známým, přátelům, příbuzným a jejich známým a pomoz jim sestavit objednávky.

Výdělek s Oriflame CZ

Příklad:

Řekněme, že ukážeš katalog pěti lidem a shromáždíš objednávky v celkové výši 2 088 Kč v katalogových cenách.

Dostaneš: 2 088 Kč

Oriflame zaplatíš: 1 606 Kč

Tvůj okamžitý zisk je 482 Kč (1 606 x 30% = 482 Kč)

Ne každý z tvých zákazníků si bude objednávat zboží v každém období platnosti katalogu. Je proto nutné přemýšlet o těch, které by jsi mohl/a oslovit. Nevíš jak?

 • Zeptej se svých stálých zákazníků, mají-li ve svém okolí někoho se zájmem o přírodní kosmetické výrobky za přijatelné ceny. Navštiv své známé v jejich zaměstnání a oslov jejich spolupracovníky.
 • Zapiš si jejich jména do svého seznamu potencionálních zákazníků, sjednej si s nimi schůzku a na ní je seznam s výrobky z katalogu a upozorni je na ty, které jsi již sám/a vyzkoušel/a. Využij svého Sales Kitu (sada vzorků) – nadchni své posluchače tím, že jim umožníš vyzkoušet vzorky. Pak již zapisuješ objednávky…
 • Zkus se zamyslet na tím, kdo by byl schopen vykonávat totéž co ty. Koho by tato úžasná práce s kosmetikou zaujala natolik, že by uměl stejně jako ty pracovat se svou skupinou zákazníků. Uděláš-li toto pravidelně v každém katalogovém období platnosti katalogu, tvé obchodní úspěchy budou narůstat rychleji.
 • Pracuj s radostí a ke každému zákazníkovi přistupuj s radou a úsměvem. Objednávky vyřizuj co nejdříve a zboží doruč svým zákazníkům v co nejkratší době.
 1. Prodejem svým zákazníkům máš 30% okamžitý zisk.
 2. Ze svého osobního prodeje si vyděláš plnou hodnotu (rozdíl mezi prodejní a vaší nákupní cenou) úrovně Slevy z obratu (3 – 21%).
 3. Vyděláš si rozdíl mezi svou vlastní úrovní Slevy z obratu (SO) a mezi úrovní SO poradců, které přímo sponzorujš ty – z jejich celkového skupinového Obchodního obratu (OO – prodej bez DPH).

Kde najdu své zákazníky?

Příbuzní, přátelé, známí, kolegové, spolužáci, zkrátka všichni, které znáš, používají kosmetické výrobky. A právě mezi nimi najdeš své první zákazníky. Jakmile získáš své spokojené zákazníky, požádej je, aby tě doporučili svým známým, kteří by mohli mít zájem o výrobky Oriflame a tvé podnikání poroste.

Výhody, které můžeš svým zákazníkům nabídnout:

 • rada a pomoc při výběru vhodného výrobku
 • pohodlí a úspora času, servis až „do domu“ – je to tak pohodlné a příjemné
 • 30denní záruka vrácení peněz

Své zákazníky najdeš všude:

 • neboj se ukázat katalog
 • dej všem ze svého okolí vědět, že jsi kosmetický poradce Oriflame a že jsi tu od toho, abys poradil/a
 • mluv o Oriflame s každým a při každé příležitosti
 • používej výrobky firemní identity

Katalog – výloha tvého obchodu:

V pravidelných intervalech obdržíš od Oriflame úžasný prodejní nástroj, nový katalog plný zajímavých nabídek a nových výrobků.

 • zajisti, aby všichni tvíi zákazníci viděli nový katalog co nejdříve
 • čím dříve je s výrobky seznámíš, tím je větší pravděpodobnost jejich zájmu o nabízené a tebou doporučené výrobky

NEZAPOMEŇ se svých zákazníků zeptat:

 • „Znáš někoho, komu by se nový katalog Oriflame také líbil?“
 • „Znáš někoho, koho by naše výrobky zaujaly stejně jako tebe?“
 • Než odejdeš, nezapomeň se zeptat, zda si zákazník přeje něco z katalogu objednat. Pokud si chce katalog prohlédnout celý, dej mu 2 až 3 dny čas a teprve potom jej znovu kontaktuj a s objednávkou mu poraď. Jsi přece kosmetický poradce!

ORIFLAME AKTUÁLNÍ KATALOG 8/2020
(platnost 19.5. – 8.6.)

Oriflame aktuální katalog

Skvělý pocit i vzhled díky NovAge
a Wellness Oriflame

NovAge a Wellness Oriflame
Chceš se každý den cítit a vypadat skvěle?
Spolehni se na produkty NowAge a Wellness by Oriflame. V katalogu Oriflame najdeš spoustu skvělých nabídek z této kategorie. Dobře totiž víme, že o krásu je důležité pečovat nejen zevně, ale i zevnitř.
Zakoupením jakékoliv sady NovAge se automaticky zapojíš do programu Úspěšný start Oriflame.
NovAge Oriflame nabízí sérii vědecky vyspělých řad péče o pleť vyvinutých tak, aby zpomalily a redukovaly proces stárnutí pleti. S NovAge si můžeš užívat mladistvou, viditelně zdravou pleť v každém věku, a to již od prvních známek stárnutí.
S produkty Wellness by Oriflame tě provedeme světem zdravého stravování a doplňků stravy, nabídneme ti vysoce kvalitní přírodní produkty, které byly vyvinuty švédskými světově uznávanými specialisty. Nabízíme ti také doporučení pro životní styl, se kterým budeš žít delší, šťastnější a zdravější život.

zdroj: Oriflame